Hikmet Karaman ile Bursanın yolları ayrıldı

UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu rövanş maçında Sırbistan temsilcisi FK Vojvodinaya 3-0 yenilerek elenen Bursasporda, Teknik Direktör Hikmet Karaman ile yollar ayrıldı

Hikmet Karaman ile Bursanın yolları ayrıldı
9.08.2013 - 23:02
1074

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu, takımın dün UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu rövanş maçında Sırbistan temsilcisi FK Vojvodina'ya 3-0 yenilerek elenmesinin ardından Teknik Direktör Hikmet Karaman ile yolların ayrılmasına karar verdi.

Maç sonrası bir araya gelen kulüp yöneticileri, sabahın ilk saatlerine kadar süren toplantıda son gelişmeleri değerlendirdi.

Bu toplantıda, İstanbul'da bulunan Karaman ile yolların ayrılmasını kararlaştıran yöneticiler, yeniden bir durum değerlendirmesi yaptıktan sonra ona kararı bildirerek şimdiye kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Yönetim kurulu adına konuya ilişkin bir açıklama yapılacağı ve yeni teknik direktör arayışlarının kısa sürede sonuçlandırılmasının hedeflendiği öğrenildi.

RESMİ SİTEDEN AÇIKLAMA YAPILDI


Bursaspor'un resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi,

"Yönetim Kurulumuz, yapmış olduğu toplantı sonrasında Teknik Direktör Sn.Hikmet Karaman ve ekibi ile yollarını ayırma kararı almıştır. Sayın Karaman ve ekibine bundan sonraki çalışma hayatlarında başarılar dileriz."