Galatasaraya geldiğim için mutluyum

Galatasarayın yeni teknik direktörü Roberto Mancini, Galatasaray gibi farklı ve büyük bir camiaya geldiği için doğru karar verdiğini ve mutlu olduğunu söyledi.

Galatasaraya geldiğim için mutluyum
30.09.2013 - 23:18
883

 Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Roberto Mancini, Galatasaray gibi farklı ve büyük bir camiaya geldiği için doğru karar verdiğini ve mutlu olduğunu söyledi.


Sarı-kırmızı kulüple yaptığı üç yıllık sözleşmenin ardından kurum televizyonuna açıklamalarda bulunan İtalyan teknik adam, "Buraya geldiğim için çok memnunum, çok mutluyum." dedi. "Galatasaray'ı neden tercih ettiniz ?" sorusuna ise ünlü teknik adam, "Burası çok farklı ve büyük bir camia doğru karar verdiğimi düşünüyorum." diye cevap verdi. Mancini, ilk maçta İtalyan takımı Juventus ile oynayacakları Şampiyonlar Ligi grup maçı içinse, "Çok hoş güzel tesadüf oldu. Buraya geleli çok kısa süre oldu ama çok önemli bir maç oynayacağız." diye konuştu.ARIBOĞAN: MANCİNİ DÜNYANIN KABUL ETTİĞİ BİR TEKNİK ADAMLutfi Arıboğan da Mancini ile 3 yıllık anlaşma imzaladıklarını belirterek, "İnşallah başarılı bir 3 yıl olmasını diliyoruz. Kendisi dünyanın kabul ettiği, son derece başarılı bir teknik direktör. İnşallah süratle Galatasaray'a adapte olacak ve başarılarımız kaldığı yerden devam edecek. Tekrar hem Türk futbolu ve spor ailesine, hem camiamıza hayırlı olsun." şeklinde konuştu.Mancini, sözleşme imzaladıktan sonra antrenmana çıkarak, futbolcularla tanıştı. Daha sonra futbolcuları etrafına toplayan İtalyan çalıştırıcı, bir konuşma yaptı. CİHAN