Volkan Demirel stadı terk etti

Kazakistan maçı öncesi ısınmak için sahaya çıkan kaleci Volkan Demirele tribünlerden küfür edildi. Milli Takımın Fenerbahçeli kalecisi ısınmayı yarıda bıraktı ve hemen ardından da stadı terk etti.

Volkan Demirel stadı terk etti
16.11.2014 - 23:22
2150

Kazakistan maçı öncesi ısınmak için sahaya çıkan kaleci Volkan Demirel'e tribünlerden küfür edildi. Milli Takım'ın Fenerbahçeli kalecisi ısınmayı yarıda bıraktı ve hemen ardından da stadı terk etti.

 Maç öncesi Volkan Demirel ısınırken kendisine kale arkası tribünlerinden küfür edildi. Taraftarlara"sus" işareti yaparak karşılık veren Volkan, bu kişilerin tepkilerini sürdürmesi sonrası daha karşılaşma başlamadan kaleci antrenörü Alper Boğuşlu'ya değişmesi yönünde işarette bulundu.


Taraftarlara dönerek söylenen ve el işareti yapan milli takımın Fenerbahçeli kalecisi, hemen ardından soyunma odasına gitti. Diğer kaleciler de onu takip etti.

Tecrübeli kaleci hemen ardından federasyonun aracıyla stattan ayrıldı.

Kazakistan maçında kaleyi Volkan Demirel'in yerine Volkan Babacan korudu.

Volkan Demirel'e ceza gelebilir

TFF'nin internet sitesinde yer alan Disiplin Talimatı'nda ise "Haklı bir sebebi olmaksızın resmi veya özel milli müsabakalara veya hazırlık çalışmalarına katılmayan veya geç katılan veya çalışma ve müsabaka yerini terk eden futbolcular iki aydan bir yıla kadar müsabakalardan men cezası ile cezalandırılır" diye yazıyor. 

Kaynak: Al Jazeera