Süper Amatörde 22. Hafta Maçları

Düzce Süper Lig karşılaşmasında lider Sivrikaya Sinerjispor 32 dakika süren karşılaşmada rakibi Kaynaşlı temsicisi Üçköprüsporu, Samet’in attığı goller ile 6-0 yenerek liderliğini sürdürdü ve mutlu sona bir adım daha yaklaştı.

Süper Amatörde 22. Hafta Maçları
22.03.2016 - 15:31
4261

 Düzce Süper Lig karşılaşmasında lider Sivrikaya Sinerjispor 32 dakika süren karşılaşmada rakibi Kaynaşlı temsicisi Üçköprüspor'u, Samet’in attığı goller ile 6-0 yenerek liderliğini sürdürdü ve mutlu sona bir adım daha yaklaştı.

 SAMET 32 DAKİKA SAZI ÇALDI 6 GOL ATTI RAKİP SAHADAN ÇEKİLDİ

Düzce Süper Lig karşılaşmasında lider Sivrikaya Sinerjispor 32 dakika süren karşılaşmada rakibi Kaynaşlı temsicisi Üçköprüspor'u, Samet’in attığı goller ile 6-0 yenerek liderliğini sürdürdü ve mutlu sona bir adım daha yaklaştı.

Süper Amatör Lig 22. Hafta maçında, 53 puanla lider durumda bulunan Sivrikaya Sinerjispor ile 12 puanı bulunan Üçköprüspor takımları karşı karşıya geldi. Lider Sivrikaya Sinerjispor mutlu sona bir adım daha yaklaşmak adına sahaya mutlak galibiyet parolası ile çıktı ve ilk dakikalardan itibaren rakip kalede gol aradı. 4. dakikada Samet gol perdesini açtı ve takımını 1-0 öne geçirdi. Rakibi karşısında etkili ataklarını sürdüren lider Sivrikaya Sinerjispor 7. dakikada Samet ile farkı ikiye çıkardı. 18, 21, 28 ve 29. dakikalarda Samet attığı goller ile farklı sonuca ulaştı. Sahaya 10 kişi çıkan Üçköprüspor sakatlıklar sonucu 32. dakikada sahada 6 kişi kaldı ve müsabakanın hakemi kurallar gereği müsabakayı bitirdi.

KAZANAN DÜZCE BELEDİYESPOR 3 - 2 

Düzce Süper Amatör Lig 22. hafta maçında, Düzce Belediyespor rakibi Gölyakaspor'u 3-2 yenerek sezonun 12. galibiyetini aldı.

Süper Amatör Lig 22. Hafta maçında, 35 puanı bulunan Düzce Belediyespor ile 30 puanı bulunan Gölyakaspor takımları karşı karşıya geldi. Düzce Nurettin Zafer Stadı’nda oynanan karşılaşmada 3. ve 45. dakikalarda Mustafa, 49. dakikada Ertan'ın kaydettiği gollerle Düzce Belediyespor hanesine 3 puan yazdırdı. Gölyakaspor’un gollerini ise 27. dakikada Onur ve 34. dakikada Oktay kaydetti.

CUMAYERİ BELEDİYENİN DEPLASMAN KEYFİ 0-1 

Düzce Süper Amatör Lig 22. hafta maçında, Cumayeri Belediyespor deplasmanda Yığılcaspor'u tek golle yenerek ligde kalma yolunda çok büyük bir engeli geride bıraktı.

Süper Amatör Lig 22. hafta maçında, Cumayeri Belediyespor ile Yığılcaspor takımları karşı karşıya geldi. Yığılca Stadı’nda oynanan karşılaşmada Cumayeri Belediyespor’u düşme potasının dışında bırakan tek golü 35. dakikada Emre kaydetti. Müsabakada 3 oyuncu kırmızı kart gördü. Yığılcaspor'dan 75. dakikada Mustafa ve 82. dakikada Tahir, Cumayeri Belediyespor'da ise Ramazan kırmızı kart gördü. Mücadele, ilk devrede atılan tek gol ile misafir takım Cumayeri Belediyespor’un üstünlüğünde tamamlandı.

10'NUN ADI ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR 1 -  10 

Düzce Süper Amatör Lig 22. hafta maçında, Çilimli Belediyespor deplasmanda Cumayeri temsilcisi Özsüt Avlayanspor'u muhteşem bir futboldan sonra 10-1 yendi.

Düzce Süper Amatör Lig 22. hafta müsabakasında, Çilimli Belediyespor deplasmanda Cumayeri temsilcisi Özsüt Avlayanspor ile karşılaştı. Gümüşova Dedekoru Stadı’nda oynanan karşılaşmada Çilimli Belediyespor’u farka taşıyan golleri 8., 51. ve 77. dakikalarda Doğancan, 22. dakikada Ahmet kendi kalesine, 31. dakikada Mustafa, 13. ve 38. dakikada Mustafa, 54. dakikada Semih, 73. dakikada Can ve 82. dakikada Soner kaydetti. Atılan bu goller ile Çilimli Belediyespor hanesine 3 puanı yazdıran takım oldu. Cumayeri temsilcisinin golü ise 33. dakikada Muhammet'ten geldi. Fakat bu gol sadece şeref sayısı olarak tabelaya yansıdı.

RAKİBİNİ "YEDİ" BİTİRDİ 7 - 0 

Düzce Süper Amatör Lig 22. hafta maçında, Kaynaşlı Belediyespor rakibi Aziziyespor’u mükemmel bir futboldan sonra 7-0 yendi.

Düzce Süper Amatör Lig 22. hafta maçında, Kaynaşlı Belediyespor ile Aziziyespor takımları karşı karşıya geldi. Kaynaşlı Stadı’nda oynanan karşılaşmada Kaynaşlı Belediyespor müsabakayı farklı bir skorla kazandı. Kaynaşlı Belediyespor takımını farka taşıyan golleri 11. ve 47. dakikada Erol, 34. dakikada İdris, 38. dakikada Enes, 41. dakikada Ferhat, 80. ve 90. dakikalarda Eren kaydetti. Bu ev sahibi gollerle hanesine 3 puan yazdırdı.