Düzcespor Sevdalısı Yolu Yarıladı

Düzcespor Sevdalısı Yolu Yarıladı

Düzcespor Sevdalısı Yolu Yarıladı
7.02.2020 - 23:56
31831

 Düzcespor'un Tokat deplasmanını izlemek için Düzce'den Çarşamba sabahı yola çıkan "Koca Çınar" sevdalısı Selim Cicü, Düzcespor kafilesi ile Çankırı Ilgaz'da tesadüfen karşılaştı. Doğru Yol Tesislerinde biraraya gelen Selim Cicü ve Düzcespor kafilesi kısa süre oturup sohbet etti.

 Hayranı olduğu Düzcespor’un maçını izlemek için Bin 200  kilometre yolu bisikleti ile katetmek için yola çıkan Selim Cicü Düzcespor kafilesi ile karşılaştı. Hayranı ve taraftarı olduğu Kırmızı lacivertli takımını yani Koca Çınar’ı deplasmanda Tokatspor ile oynayacağı karşılaşmada izlemek için Çarşamba sabahı yola çıkan ve halen daha yolda olan Selim Cicu, Ilgaz’da Doğru Yol Tesislerinde bir araya geldi.

Düzce’den oynanacak olan müsabaka için Tokat’a giden  Selim Cicu, Düzcespor kafilesinin de karayolu ile gittiği Tokat’a giderken yolda karşılaşan Selim Cicu, takım otobüsümüzü gördüğünde şaşkınlığını gizleyemedi. Kendisiyle hatıra fotoğrafı çektiren Teknik ekip ve futbolcular, kendisi için kalan yolu kazasız belasız bitirmesi için  dualar ederek kendisini uğurladılar.