KORKMAZ, FEDERASYON BAŞKANI ÖZDEMİR İLE GÖRÜŞTÜ...

Düzcespor İkinci Başkanı Zekeriya Korkmaz, Av. Ahmet Kurtuluş ve beraberindeki heyet ile birlikte, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’i ziyaret ederek Düzcespor forması hediye etti, Korkmaz Özdemir'i Düzce'ye davet etti.

KORKMAZ, FEDERASYON BAŞKANI ÖZDEMİR İLE GÖRÜŞTÜ...
11.03.2021 - 09:26
2743

Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette; Düzcespor İkinci Başkanı Zekeriya Korkmaz ve Eski Kulüp Başkanlarından  Ahmet Kurtuluş yer aldı. Ahmet Kurtuluş’unda aynı zamanda memleketlisi olan TFF Başkanı Nihat Özdemir ile Düzcespor hakkında görüşme gerçekleştiren Yönetim Kurulu taleplerini Başkan Özdemir’e iletti.

Gökhan Kapoğlu ve yeni yönetim kurulu, göreve başlamasıyla birlikte kulübün vizyonunu değiştirerek Düzcespor’u Türkiye’de örnek bir kulüp haline getirdi. Yapılan çalışmalar ve kazanılan başarılar ile örnek bir kulüp haline gelen Düzcespor yeni yönetim kurulunun üst düzey bağlantıları sayesinde TFF ile ilişkilerini güçlendirdi.

Kulüp olarak elde edilen başarıların üstünün kapanmaması için çalışmalarını sürdüren Düzcespor Yönetim Kurulu TFF Başkanı Nihat Özdemir ile istişare toplantısı gerçekleştirerek Özdemir’den Düzcespor maçına gelme sözü aldı. Ziyaretin ardından İkinci Başkan Korkmaz Nihat Özdemir’e Düzcespor forması hediye etti.


Editör: N. Cingirt