İSLAM KELEŞ: SAMİMİYETİ GÖSTERME ZAMANI

Oxijen Medya Yönetim Kurulu Başkanı ve Düzcespor Yönetim Kurulu Üyesi İslam Keleş, “Benim Takımım Benim Şehrim, Her Yerde Desteklerim” sloganından yola çıkarak herkese birlik çağrısı yaptı..

İSLAM KELEŞ: SAMİMİYETİ GÖSTERME ZAMANI
13.03.2021 - 12:17
3008

Düzcespor Kulübü yönetiminin Düzce’de bazı ilkleri başardığı yalın bir gerçek olarak ortadadır.

Kırmızı lacivertli bayrak ve forma etrafında birlik ve beraberlik sağlanmış, sevgi, saygı, fedakarlık ve centilmenlik anlayışıyla “Düzcelilik” ruhu yeniden ayağa kaldırılmıştır.

“Benim Takımım Benim Şehrim, Her Yerde Desteklerim” sloganı hayalden öte gerçeğe dönüşmüştür.

Futbolun finansmanı, bir ya da birkaç kişinin sırtına yüklenemeyecek kadar önemli ve ciddi bir meseledir.

Kulüp Başkanımız ve yönetim olarak finansal meseleleri çözmek için bugüne kadar herkes elini değil, gövdesini taşın altına koymuş, koymaya da devam etmektedir.

Sabit bir geliri olmayan, siyaset, iş dünyası ve bürokrasinin bugüne kadar yeterince ve arzulanan ölçüde sahip çıkmadığı, hatta sırtını döndüğü Düzcespor’un şampiyonluk mücadelesine 7’den 70’e herkesin katkısını sağlayabilmek amacıyla Hatıra Bilet kampanyası başlattık.

Şimdi de, kulübümüze gelir kazandırmak amacıyla “Cerrahi Maske” kampanyası başlatmış bulunuyoruz.

Her Düzcelinin sağlıklı kalabilmek ve koronavirüsten korunabilmek için zaten kullanmak zorunda olduğu maskelerin, aynı fiyata ama daha kalitelisi, daha sağlıklısı ve daha koruyucu olanı “Düzcespor” logolu olarak satışı sunuldu.

Her fırsatta Düzcelilikten dem vuran, bu şehrin topraklarında, bu şehrin insanlarının desteği ile belli noktalara gelenler, konu Düzcespor olunca, kulağının üzerine yatanlar..!

Bugüne kadar bu şehrin takımı için kılını kıpırdatmayıp, hiçbir destek vermeyenler..!

Düzcespor’un yükünü, Başkana, yönetime ve gerçek Düzcelilerin omuzlarına bırakanlar..!

Düzcelilik ruhunu taşıyanların destek verdiği ve şehirde büyük bir sinerjinin yakalanmasına sebep olan Hatıra Bilet kampanyası gibi bir kampanyaya bile destek vermeyenler..!

Düzcespor için maske satın alarak takıma sahip çıkmak, tüm Düzcelilerin görevi iken, bu kez senin de görevin değil mi?

Samimiysen, Düzcelilik ruhuna sahipsen, sözde değil, özde Düzceliysen, kendini değil, kentini düşünüyorsan şimdi bunu gösterme zamanı geldi.

Düzcespor logolu maskelerden satın alarak hem kulübüne, hem kentine sahip çıkma zamanı geldi.

Düzcespor logolu maskeleri kullanarak hem kulübüne, hem de kentine destek olacak, aynı zamanda Düzcelilik ruhuna sahip olduğunu göstereceksin.


Editör: N. Cingirt