Maçı hangi kanal yayınlayacak?

Hafta sonu oynanacak Denizlispor- Düzce Cam Düzcespor maçını hangi kanalın yayınlayacağı henüz belli olmadı. TFF ise yayıncı kuruluşlarla ilgili bir açıklama yaptı.

Maçı hangi kanal yayınlayacak?
25.11.2023 - 08:33
Kaynak: Haber Merkezi
193

Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği temsilcilerinin yer aldığı Yayın İhale Komisyonu bugün TFF'nin Riva yerleşkesinde bir araya gelerek çalışmalarına başladı.

Toplantıda, yeni ihale dönemiyle ilgili bir yol haritası oluşturulurken, ihale şartnamesi ve ihale tarihi üzerinde mutabakat sağlandı.

Türk futbolunun dünya çapında tanınırlığını artıracak, kulüplere daha fazla gelir getirecek satış, pazarlama stratejileri ve iş birliği konularının ele alındığı toplantıda, futbolda önde gelen ülkelerin sağladığı yayın gelirleri de karşılaştırılmalı olarak değerlendirildi.

TFF'den yapılan açıklamanın tamamı şu şekilde:

Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği temsilcilerinin yer aldığı Yayın İhale Komisyonu 23 Kasım 2023 tarihinde (bugün) TFF'nin Riva yerleşkesinde bir araya gelerek çalışmalarına başlamıştır.

Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapılan toplantıda, yeni ihale dönemiyle ilgili bir yol haritası oluşturulmuş, ihale şartnamesi ve ihale tarihi üzerinde mutabakat sağlanmıştır.

Türk futbolunun dünya çapında tanınırlığını artıracak, kulüplerimize daha fazla gelir yaratacak satış, pazarlama stratejileri ve iş birliği konularının ele alındığı toplantıda, futbolda önde gelen ülkelerin sağladığı yayın gelirleri de karşılaştırılmalı olarak değerlendirilmiştir açıklamasında bulunurken Komisyon çalışmalarına aralıksız olarak devam etmektedir dedi.

DENİZLİSPOR- DÜZCESPOR MAÇI

Hafta sonu oynanacak Denizlispor Düzce Cam Düzcespor maçı saat 14 00 da başlayacak, bu maçı hangi kanalın vereceği ise henüz belli olmadı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar