Dış basında Düzcespor'un imajı çizildi...

Düzcespor’da gelişen olaylar neticesinde dış basın Düzcespor’un oyunculara ücretlerini vermediği yazarak Düzcespor’un imajı kamuoyunda çizildi.

Dış basında Düzcespor'un imajı çizildi...
25.11.2023 - 17:08
Kaynak: Haber Merkezi
217

 

Düzcespor son üç sezonda tüm kulüplerin ve oyuncuların dilinde oluyor. Düzcespor’a gelmek için birçok futbolcunun Düzcespor’un kapısını çaldığı biliniyor. Bu durum 2023 - 2024 futbol sezonunda tam tersine döndü. Düzcespor oyuncuları ücretlerini alamadığı için kulübe noter aracılığı ile protesto çektiler.

Dış basında ise bu olaylar gündeme getirildi. Düzcespor oyuncularına ücretlerin verilmediği ve kulübün mahkemelik olacağı yazıldı. Bu olay Düzcespor’un imajını zedeleyerek gelecek yıllarda Düzcespor iyi anılmayacak. Dış basında Düzcespor Kulübü adeta yerden yere vuruldu. Dış basında yapılan haberlere göre Düzcespor Kulübünün bu sezon 3. Lige düşeceği aktarıldı.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar