İki kulüp seyircisiz oynama cezasıyla karşı karşıya

Düzce Cam Düzcespor’un bulunduğu 2. Lig Kırmızı Grupta İnegölspor ve Denizlispor 4. kez çirkin ve kötü tezahürat sebebi ile disiplin kuruluna sevk edildi.

İki kulüp seyircisiz oynama cezasıyla karşı karşıya
2.12.2023 - 11:55
Kaynak: Haber Merkezi
190

Disiplin kurulundan son kez her iki kulübe uyarı geldi. Bir kez daha çirkin ve kötü tezahürat olması halinde bir sonraki hafta oynayacakları maçlarda seyircisiz oynayacak. Düzce Cam Düzcespor taraftarları ise bu sezon iki kez çirkin ve kötü tezahürat yaptı.

DİSİPLİN KULURUNUN VERDİĞİ CEZA

“ DENİZLİSPOR Kulübünün, 26.11. 2023 tarihinde oynanan DENİZLİSPOR-DÜZCE CAM DÜZCESPOR TFF 2. Lig Kırmızı Grup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 4. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 40.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

İNEGÖLSPOR Kulübünün, 25.11.2023 tarihinde oynanan İNEGÖLSPOR-AMED SPORTİF FAALİYETLER TFF 2. Lig Kırmızı Grup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 4. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 40.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına kakar verilmiştir.”


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar