Süper Amatör Kulüp Başkanları isteklerini anlattı...

Oxijen TV’de her hafta yayınlanan 90 dakika programının bu haftaki konukları Süper Amatör Kulüp Başkanları ve Genel Kaptanları oldu.

Süper Amatör Kulüp Başkanları isteklerini anlattı...
19.12.2023 - 15:20
Kaynak: Haber Merkezi
303

Oxijen TV 90 dakika spor programının bu hafta konukları Dedelerspor Başkanı Fatih Gül, Beyköy Belediyespor Başkanı Osman Yavuz, Yığılcaspor Başkanı Uğurcan Çamlı ve Pırpırspor Başkanı Mustafa Duman, Gölyakaspor Genel Kaptanı Uğur Sönmez, Bahçeköyspor Genel Kaptanı Cemil Tanrıver ve Cumayeri Belediyespor Genel Kaptanı Seyfullah Cebeci oldu.

Amatör kümede eksiklerin konuşulduğu programda Düzcespor’un acil olarak sivil yönetime geçmesinin daha doğru olacağı belirtildi. Başkan ve genel kaptanlar Düzce ilinde tesislerin yetersizliği ve ayrıca yeni yapılan Şıralık 2 nolu sahanın kenarlarına top kaçmaması için uzun file veya tellerin yapılmasını istediler. Başkanlar ve genel kaptanlar ayrıca yeni yapılan futbol sahasının soyunma odalarının ve amatör kulüplere malzemeleri koyabilecek odaların yapılmasını istediler.

Dedelerspor başkanı Fatih Gün, Dededeler mahallesine muhtar adayı olduğunu belirtirken Dedelerspor dışında Dedeler mahallesine de talip olduğunu söyleyerek çok güzel işler çıkaracağını vurguladı. Beyköy Belediyespor başkanı Osman Yavuz ise Beyköy belediye başkan adayı olduğunu söyleyerek “Ben talip oldum, karar partimizin organlarında” dedi. Gölyakaspor genel kaptanı Uğur Sönmez, belediye başkanı Yakup Demircan’a teşekkür ederek ”Bize çok büyük katkıları oluyor, kendisine teşekkür ederim.” dedi.

Yığılcaspor başkanı Uğurcan Çamlı ise Yığılca belediye başkanı Rasim Çam’ın Yığılcaspor’a hizmetleri olduğunu söyleyerek “Sezonun ikinci yarısında çok iyi transferler yaparak, Yığılca ilçesinin zor bir deplasman olduğunu kanıtlayacağız.” dedi. Cumayeri Belediyespor genel kaptanı Seyfullah Cebeci ise lige geç başladıklarını söyleyerek “Bal ligini Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu da çok istiyor, ama ben olduğum sürece Kaynaşlı Belediyespor ve Çilimli Belediyespor gibi paralar harcamayacağız.” ifadelerini kullandı. Pırpırspor başkanı Mustafa Duman, genç bir takım oluşturduklarını söyleyerek “Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, maddi destek için söz verdi ve bunu yerine getireceğine inanıyorum.” dedi.

Bahçeköyspor genel kaptanı Cemil Tanrıver ise Düzcespor eski başkanı Gökhan Kapoğlu’nun Düzce iline çok güzel yıllar yaşattığını ifade ederek amatör kümede bazı eksiklikler olduğunu ama ASKF Başkanı Murat Postoğlu’nun bunları çözeceğini belirtti.

90 dakika programına telefonla katılan ASKF Başkanı Murat Postoğlu ise çok iyi bir program olduğunu söyleyerek “Kulüp başkanlarım ve genel kaptanlarım ne diyorsa bizler bunları yerine getirmek zorundayız. Yapacağımız çok şeyler var, kimse merak etmesin.” dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar