Düzcespor'da sıcak gelişme!

Düzce Cam Düzcespor cephesinde sular bir türlü durulmuyor. Parasal sorunu gidermek için büyük çaba harcayan kayyım heyetinin çözüm için çare aradığı öğrenildi.

Düzcespor'da sıcak gelişme!
26.12.2023 - 15:50
Kaynak: Haber Merkezi
254

Düzce Cam Düzcespor cephesinde sular bir türlü durulmuyor. Maddi sorunu çözmek için yoğun çaba harcayan 3. kayyım heyeti bu sorunu çözmek için bugün Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ile bir toplantı gerçekleştireceği öğrenildi. Sıcak paraya ihtiyaç duyan Düzcespor’da bu sorunun nasıl çözüleceği ise bilinmiyor. Tek çarenin Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ve Düzce Valisi Selçuk Aslan olduğunu belirten taraftarlar diken üstünde olduklarını vurguladılar.

Düzcespor’da oyuncuların boşa çıktığı şu dönemde Düzcespor’da ligin ikinci yarısına çıkılıp çıkılmayacağı konuşulurken kayyım heyetinin nasıl bir yol izleyeceği ise bilinmiyor.

Koca çınarın yok olmasını istemeyen Düzcespor, taraftarlarını üzerken bu kara tünelden çıkılıp çıkılmayacağı ise merak konusu…


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar