Düzcespor Kayyım Heyeti ilk kez açıklama yaptı!

Düzcespor 3. Kayyım Heyeti Düzcespor İskenderunspor maçı sonrasında yapılan eylem ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Düzcespor Kayyım Heyeti ilk kez açıklama yaptı!
30.12.2023 - 12:13
Kaynak: Haber Merkezi
367

Düzcespor 3. Kayyım heyeti, Düzcespor İskenderunspor maçı sonrasında alacaklarının ödenmemesi gerekçesiyle formalarını orta sahaya bırakan futbolcularla ilgili sosyal medya hesaplarından açıklama yaptı. 

Açıklamada, “Ligin son karşılaşması olan İskenderunspor A.Ş. karşılaşmasının sonunda bazı futbolcularımızın, terlettikleri kutsal formamızı orta sahaya bırakmış olmaları her kesimi üzdüğü gibi bizleri de derinden üzmüştür. 1967 yılında kurulmuş olan köklü bir kulübün futbolcularının her ne olursa olsun ve her ne yaşanırsa yaşansın bu yapmış oldukları protesto bizler ve camiamız adına kabul edilemezdir. Kulübümüzün kayyım heyetinin ve özellikle Düzce Belediye Başkanımız sayın Faruk Özlü’ nün bizzat kendileriyle görüşmelerine rağmen ve futbolcu alacaklarının ödenmesi konusunda biraz daha sabır göstermelerini kendilerinden beklerken, hiç beklenmedik bu denli tepki vermeleri bizleri derinden üzmüştür. Düzcespor Kulübü olarak formamızın ağırlığının farkında olmayıp bu düsturla hareket etmediklerini düşündüğümüz futbolcular ile yollarımız ayrılmıştır ve bundan sonraki süreçte de camiamızda kim bu tür olayların yaşanmasına sebebiyet verirse aynı titizlikle gerekenin yapılacağını bütün kamuoyunun bilmesini isteriz.” denildi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar