FUTBOLSEVERLER HALISAHALARA FİTNESCILAR SALONLARA AKIN ETTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kabine toplantısının ardından yaptığı açıklamalar ile birlikte Halı sahalar ve Spor salonları yeniden hizmete açıldı. Vatandaşlar Pandemi kuralları çerçevesinde hizmet vermeye başlayan Halısaha ve spor salonlarına akın etti.

FUTBOLSEVERLER HALISAHALARA FİTNESCILAR SALONLARA AKIN ETTİ
3.06.2021 - 08:41
9186

Kabine toplantısının ardından açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Spor salonları ve Halısahaların kurallar çerçevesinde tekrar hizmete açıldığını duyurdu. Bu kararın ardından futbol severler halısahalara, fitnescılar ise spor salonlarına akın etti.

Düzce Tenis Kulübü Spor Kompleksi  (DTK) Kurucusu ve aynı zamanda işletmecisi olan Akif Çavuş yeni kararlar le birlikte açılan tesisler ile alakalı Oxijen TV ekranlarına açıklamalarda bulundu. Çavuş Halısahalar ile alakalı şu ifadelere yer verdi:

 “ Öncelikle bir an önce tüm Dünyanın eski sağlıklı günlerine dönmesini temenni ediyorum. Biz pandemi süreci nedeniyle 1 yıl boyunca bir işletmeci olarak çok mağduriyet yaşadık. Sadece kısa bir zaman zarfında ramazan ayı öncesinde halı sahamızda hizmet verebildik. Bu anlamda biz Hastalığın bir an önce bitmesini, aşılanmanın hızlanmasını ve bunlarla birlikte saatlerin biraz daha esnetilmesini istiyoruz. En azından gece 23:00’a kadar uzatılırsa biz işletmeci olarak çok mutlu olacağız. Şuan yeni alınan kararlar ile birlikte sadece 21:00’a kadar futbol oynatabiliyoruz.

1 HAZİRAN İLE BİRLİKTE VATANDAŞLAR HALISAHALARA AKIN ETTİ

Pazartesi akşamı alınan kararların ardından çok yoğun bir telefon trafiği yaşandı. Herkes bir an önce randevu alarak futbol oynamak istedi. Vatandaşlarımız 2 yıl gibi uzun bir süre zarfında kısıtlamalar nedeni ile evlerinde tıkalı kaldılar. Bu normalleşme ile birlikte stres atmak için halısahalara akın ettiler. İşletmemiz olarak 1 gün boyunca çok yoğun bir telefon trafiği yaşadık. Tabi saatlerin kısıtlı olması nedeniyle vatandaşlarımıza randevu veremedik.

Bize bu fırsat verdikleri için Oxijen Medya ailesine çok teşekkür ediyorum. Sizlerin sayesinde sesimizi duyurmaya çalıştık.” Dedi.

FİTNES SALONLARI HİZMETİ AÇILDI

Düzce Tenis Kulübü Spor Kompleksi  bünyesinde bulunan Fitnes salonununda sahibi ve işletmecisi olan Akif Çavuş Fitnes salonları ile alakalıda açıklamalarda bulundu. Çavuş spor severlerin bugünü sabırsızlıkla beklediklerini belirterek şu ifadelere yer verdi:

“ Yeni alınan kararlar ile birlikte Fitnes salonlarıda tekrardan vatandaşın hizmetine açıldı. Bunun için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a çok teşekkür ederiz. Biz yine aynı şekilde salonumuzda tüm tedbirleri alarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Salonumuz sabah 10:00 ile akşam 21:00 arasında hizmet vermektedir. Bu karar ile birlikte fitnes sporcuları tekrar antrenmanlara başladı. Düzenli spor yapan insanlar salonlardan uzak kalamıyorlar. Biz her türlü önlemimizi aldık vatandaşlarımızı salonumuza bekliyoruz.

“VATANDAŞLARIMIZIN KAFASINDA SORU İŞARETLERİ KALMASIN”

Bazı vatandaşlarımızın kafasında soru işaretleri oluşuyor. Temizlik ve hijyen konusu işle alakalı. Fakat hiç şüpheleri olmasın salonlarımızda dezenfekte işlemlerimiz rutin bir şekilde devam ediyor. Biz İşletmeci olarak tüm önlemlerimizi alıyoruz. Vatandaşlarımız gönül rahatlığı ile salonlarımıza gelebilirler” dedi.


Editör: N. Cingirt