Hafta sonu da açık hale gelecek!

Düzce İl Kültür Turizm Müdürlüğü ile Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) arasında Turizm Danışma Bürosu için protokol anlaşması imzalandı. Protokol çerçevesinde Düzce Valiliği bahçesinde bulunan Turizm Danışma Ofisi’ni Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB)'nin yöneteceği belirtildi. TÜRSAB’ın bu ofise istihdam edecek olduğu personel ile Cumartesi ve Pazar günleri de açık hale gelecek.

Hafta sonu da açık hale gelecek!
10.01.2024 - 08:14
Kaynak: Haber Merkezi
213

Düzce Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) arasında Turizm Danışma Bürosu için protokol anlaşması imzalandı. Düzce Kültür ve Turizm Müdürü Esra Alemdaroğlu ile TÜRSAB Batı Karadeniz Bölge Başkanı Ercan Güner’in imza attığı protokol çerçevesinde Düzce Valiliği bahçesinde bulunan Turizm Danışma Ofisi’ni Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) yönetecek. TÜRSAB’ın bu ofise istihdam edecek olduğu personel ile Cumartesi ve Pazar günleri de açık hale gelecek.

Protokol anlaşması sonrasında açıklamalarda bulunan TÜRSAB Batı Karadeniz Bölge Başkanı Ercan Güner ‘‘Düzce’nin Turizm Danışma Ofisini, daha efektif ve faydalı hizmetler vermesi adına Düzce Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü ile birlikte yaptığımız protokol sonucu Turizm Danışma Ofisi’nin işletilmesi yönünde TÜRSAB’ın destekleri olacak.

 

Kamu görevlilerinin hafta sonu tatili nedeniyle TÜRSAB’ın bu ofise istihdam edecek olduğu personel ile Cumartesi ve Pazar günleri de açık hale gelecek. Turizm ofisinin iç dizaynı, bahçe düzenlemesi olmak üzere yan tarafına da tur otobüslerinin park edebileceği park alanı yapılması için destek vereceğiz. İstihdam edeceğimiz personellerimiz yabancı dile hakim ve Düzce’nin turizm yerlerini bilen personeller olacak. Düzce’mize gelen turlar Turizm Danışma Ofisi’nden gezebilecekleri yerler için bilgi alabilecek.” diye konuştu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar