Benim Adım Gültepe yayından kaldırıldı mı?

Kanal Dnin büyük umutlarla yayına getirdiği ama reytingde hüsrana uğratan dizisi Benim Adım Gültepe ekranlara veda etti.

Benim Adım Gültepe yayından kaldırıldı mı?
24.10.2014 - 08:03
1456

Kanal D'nin büyük umutlarla yayına getirdiği ama reytingde hüsrana uğratan dizisi Benim Adım Gültepe ekranlara veda etti.

 Medya Tava'nın haberine göre başrollerinde Ayça Bingöl, Mete Horozoğlu , İlker Kızmaz , Ekin Koç, Tolga Sarıtaş, Efe Akercan ve Burak Dakak’ın paylaştıkları 'Benim Adım Gültepe' dizisinin ekran macerası sona erdi. Rakipleriyle girdiği reyting yarışına dayanamayan dizi 7 bölüm dayanabildi.


Son bölüm nefes kesmişti!

Eşref, Suna’ya olan ilgisini ilk defa sözcüklere döküyor. Ancak Suna’dan istediği yanıtı alamıyor. Refik’le Halil’in boğuşmasını fırsat bilen Gülümser, boşta kalan silahı almayı başarır. İki erkeği birbirinden ayırmaya çalışan Gülümser, anlık bir refleks ile silahı ateşler.

Eşref ile Suna arasında ise sıcak gelişmeler yaşanır. Eşref, genç kadına olan ilgisini ilk defa sözcüklere döker. Ancak Suna’dan istediği yanıtı alamaz. Kardeşinden dolayı duygularını bastırmak zorunda kalan Suna, yeni bir hayat kurmak için adım atar. Mahallede dükkan açmaya karar veren Suna, babasından yardım ister.