3 ilde denize girmek yasak, Akçakoca serbest...

Olumsuz hava ve deniz koşulları nedeniyle Sakarya, Kocaeli ve Sinop'ta denize girmek yasaklandı. Akçakoca ilçesinde ise denize girilebileceği açıklandı...

3 ilde denize girmek yasak, Akçakoca serbest...
16.08.2023 - 07:07
Güncelleme 16.10.2023 - 10:24
Kaynak: Haber Merkezi
3352

Sakarya ve Kocaeli ve Sinop'ta, olumsuz hava ve deniz koşulları nedeniyle denize girilmesine izin verilmiyor.

SAKARYA

Sakarya'nın Karadeniz'e kıyısı olan Karasu, Kocaali ve Kaynarca ilçelerinin sahil kesimlerinde dalga ve Rip akıntısı etkili oluyor. Elverişsiz şartlar nedeniyle kaymakamlıklar tarafından bugün de 3 ilçede denize girmek yasaklandı.

KOCAELİ

Kocaeli Kandıra Kaymakamlığı'nın sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre de olumsuz hava ve deniz şartları sebebiyle Kerpe, Kovanağzı, Miço, Kumcağız ve Cebeci plajları dışındaki tüm plaj ve koylarda denize girilmesine müsaade edilmiyor.

SİNOP

Sinop Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada ise İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu'nun Vali Erol Karaömeroğlu başkanlığında toplandığı ve olumsuz hava koşulları, akıntı nedeniyle denize girilmesine yasak getirildiği bildirildi.

DÜZCE/ AKÇAKOCA SERBEST

Bir kaç gündür olumsuz hava koşulları nedeniyle denize girmenin can güvenliği açısından sakıncalı olduğu Akçakoca sahillerinde bugün için denize girilebileceği ifade edildi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar