ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİLER

Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Ak Parti Cumayeri İlçe Başkanı Necdet Keleş, Ak Parti Düzce Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri birlikte Üvezbeli Köyü ve Büyükmelen Köyü’nü ziyaret etti.

ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİLER
23.11.2021 - 06:57
Kaynak: Haber Merkezi
2975

Üvezbeli Köyü Kaşaltı Mahallesinde yapılmakta olan beton Asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen heyet çalışmalar ile ilgili yetkililerden bilgi aldı. Çalışmalar ile ilgili konuşan Necdet Keleş, Üvezbeli Köyündeki asfaltlama çalışmalarına verdikleri desteklerinden dolayı yetkililere teşekkür etti. Ak Parti Cumayeri İlçe Başkanı Necdet Keleş ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamasında,

‘’Başta İl Başkanımız Mustafa Keskin Olmak üzere, Millet Vekillerimize, İl Genel Meclis Başkanımıza, İl genel Meclis üyemize, Düzce İl özel İdaresine ve emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza çalışmalrımıza verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum.’’ ifadelerini kulandı.

Ardından Büyükmelen Köyüne ziyaret gerçekleştiren heyet, burada köy halkı ile bir araya geldi. Büyükmelen Köy halkı istişare gerçekleştiren heyet, köyün ihtiyaçları ile ilgili hasbihal ettiler. Büyükmelen Köyü ziyaretinin ardından açıklama yapan Keleş, ‘’Köy Başkanımız Recep Atmaca, Köy Muhtarımız İbrahim Key ve misafirperverliğinden dolayı Büyükmelen köy halkına teşekkür ediyorum.’’ şeklinde konuştu.


Editör: N. Cingirt