Düzce'nin yeni AVM'si!

Önceki dönem Düzce Belediye Başkanı, İGM üyesi ve Royal Gold AVM sahibi Dursun Ay "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla kentteki gazetecilerle kahvaltı etkinliğinde bir araya gelerek, uzun yıllar atıl durumda kalan binayı Düzce’ye yeni bir AVM olarak nasıl kazandırdıklarını anlattı.

Düzce'nin yeni AVM'si!
13.01.2024 - 14:41
Kaynak: Haber Merkezi
364

10 Ocak Gazeteciler dolayısıyla Önceki dönem Düzce Belediye Başkanı, İGM üyesi ve Royal Gold AVM sahibi Dursun Ay Düzce basınıyla kahvaltı etkinliğinde buluştu. Royal Gold AVM’de gerçekleştirilen etkinliği Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş, kent genelinde görev yapan basın mensupları katıldı.


Dursun Ay, Sohbet havasında gerçekleşen kahvaltı sonrasında Royal Gold AVM hakkında da bilgi verdi. Yıllardır atıl vaziyette duran Yimpaş binasını kiralayarak Düzce’ye yeni bir AVM kazandırdıklarını belirten Ay, ‘‘Bu binayı 30 yıllığına kiraladık. Biz de alt kiracılara veriyoruz. Bu bina biliyorsunuz çok atıl durumdaydı. Sadece bir kiracı vardı. Şuanda yaklaşık olarak 15 tane çok önemli firmalar var. Yaklaşık 2 yıldır çalışıyoruz. Buranın çatısı akıyordu.

Yürüyen merdivenleri çalışmıyordu. Şuanda buraları danışman firmalarla birlikte çalıştırıyoruz. Aynı zamanda bir kiralama organizasyon firmamız da var. Ciddi firmaları, Düzce’de olmayan firmaları buraya getiriyoruz. Binamız tamamen AVM standartlarına uygun. Binamızda güvenlik derdi yok. Hasarsız durumda olduğu tespit edildi. Burayı hep birlikte ayağa kaldırmaya çalışıyoruz. Tüm basın mensuplarına da teşekkür ediyoruz bizimle burada buluştukları için.Çalışan Gazeteciler gününüzü de kutluyorum’’ diye konuştu.

 


Kahvaltı sonrasında Royal Gold AVM’yi basınla birlikte gezen Ay, AVM hakkında bilgiler de verdi.


Program toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar